Про компанію

Кристал-Інвест Україна - девелоперська компанія, що  має великий досвід управління обєктами нерухомості різного типу. Ми здійснюємо реалізацію проектів на всіх етапах, починаючи з розробки концепції і закінчуючи управлінням готовими об’єктами.

Історія

Інвестиційно-девелоперська компанія “Кристал-Інвест Україна” була створена 2006 року в Києві у формі товариства з обмеженою відповідальністю. Сьогодні – це динамічна компанія, що стрімко розвивається. Метою нашої діяльності є реалізація інвестиційних проектів у сфері нерухомості: якісне перетворення нерухомості, що забезпечує зростання її вартості (девелопмент); будівництво, продаж та оренда  об’єктів нерухомості; управління комерційною нерухомістю.

За тривалий період роботи ми надбали серйозні кадрові та фінансові ресурси, що сьогодні дозволяють компанії успішно працювати в умовах бурхливого розвитку ринку.

На даному етапі компанія веде будівництво житлового комплексу “Волгоградський” та розвиває пансіонат сімейного типу “Русанівка” у м.Києві, а також успішно управляє бізнес парком “Промисловий, що у м.Львові.

Філософія компанії
Кожен проект, над яким ми працюємо,  розробляється з урахуванням його індивідуальних особливостей. Такий підхід вимагає не тільки висококваліфікованих технологічних рішень, ефективного управління та віддачі, а й вимагає яскравості, креативності та вміння дати проекту саме те, чого він потребує. Ми прагнемо творити повноцінні вигідні проекти відповідно до світових тенденцій девелопменту нерухомості. Ми маємо продуману стратегію, напрацьований досвід та необхідний рівень управління, щоб ефективно вірішувати завдання будь-якого рівня складності.

Конкурентні переваги

  • Кристал-Інвест Україна – це, в першу чергу, команда професіоналів. Досвід роботи наших співробітників дозволяє з легкістю вирішувати складні завдання девелоперського циклу. Ми проводимо якісні маркетингові дослідження, організовуємо висококласний менеджмент і реалізуємо сучасні ефективні проекти.

  • Глибоке знання ринку нерухомості дозволяє фахівцям Кристал-Інвест Україна чітко продумувати стратегію і вміло вести бізнес на ринку Україні.

  • Ми пропонуємо високотехнологічні рішення для реалізації проектів. Ви оціните надійність, зручність в експлуатації і першокласний дизайн наших будівель, оснащених за останнім словом техніки.

Стратегія

Нашою стратегічною лінією є  побудова довгострокових відносин з діловими партнерами. Довіра – найважливіший елемент таких взаємин. Наші партнери нам довіряють, а ми працюємо для того, щоб виправдати їх довіру.

Якісна реалізація проектів та ефективність управління ними – це результат успішної стратегії компанії, що дозволяє їй вийти на нові лідируючі рівні.