Бизнес парк «Промысловый»

Простір для успішного бізнесу!

Бізнес Парк «Промисловий» пропонує широке різноманіття послуг для орендарів і покупців на взаємовигідних умовах. Комплекс, із загальною площею 22 000 кв.м, розташований неподалік історичного центру Львова. Основною перевагою комплексу є його багатофункціональність, оскільки тут успішно розвивається офісний, торговий та виробничо-складський бізнес.

Переваги для орендарів та покупців:

  • Вигідне розташування

Вдале розміщення Бізнес Парку «Промисловий» поблизу великих магістралей та виїзду з міста, зручне транспортне сполучення з історичним центром, пішохідна доступність, велика густота населення в районі, розвинена навколишня інфраструктура дозволяють суттєво полегшити роботу наших орендарів.

  • Приміщення для оренди та продажу

Усі приміщення оснащені необхідними умовами для повноцінної роботи компаній різних профілів, а саме надійними системами енергопостачання, автономним опаленням, вентиляцією, водопостачанням, охоронною сигналізацією та телекомунікаціями. Є можливість вільного планування. Кожен покупець чи орендар може замовити оздоблення приміщення у відповідності до власних побажань.

  • Зручні в експлуатації складські приміщення

Якісні складські приміщення знаходяться поряд із офісними та торговими. Склади мають низку переваг: високі стелі, великі площі, вантажні ліфти, розвантажувальні рампи, оптимальний температурний режим. Все це дозволяє зручно організувати бізнес у БП «Промисловий».

  • Простір для започаткування і розвитку бізнесу

Бізнес Парк «Промисловий» це місце в якому можна розпочати та успішно розвивати як  традиційний так і он-лайн бізнес. Наші перспективні проекти, які ми плануємо втілити в життя – це створення коворкінгового простору для розвитку бізнес та IT ініціатив та спеціальна послуга «Віртуальний офіс».

  • Інформаційно-комунікаційне забезпечення бізнесу.

У нашому Бізнес Парку є все для повноцінного інформаційного забезпечення супроводу вашого бізнесу:
- доступ до швидкісного оптоволоконного інтернету (Голдентелеком (Київстар)), Уарнет), стаціонарного телефонного зв’язку (Укртелеком, Голдентелеком (Київстар)) та поштового обслуговування.
Наші будівлі оснащені усіма необхідними інженерними комунікаціями, які відповідають найвищим світовим стандартам якості та безпеки:
- надійним електропостачанням від власної ТП потужністю 30 кВт/год з можливістю збільшення;
- незалежним теплопостачанням від власної котельні;
- цілодобовим водопостачанням (Львівводоканал).

  • Паркінг

Зручний паркінг, що є одним із найважливіших елементів інфраструктури комплексу, вміщує велику кількість автомобілів. Відмінна внутрішня логістика забезпечується наявністю зручного під’їзду та транспортної розв’язки для всіх типів траспортних засобів.

  • Охорона території

Територія комплексу знаходиться під цілодобовою охороною. Наші орендарі та їхні клієнти можуть почуватися у безпеці перебуваючи на території Бізнес Парку «Промисловий».

  • Рекламоносії

На фасаді найбільшого корпусу Бізнес Парку «Промисловий» можна розмістити рекламні банери. Така зовнішня реклама працює на імідж Вашої компанії, забезпечуючи впізнаваність бренду і, як наслідок, збільшення продаж.

Бізнес Парк «Промисловий»:

• Гарантує якісне проводження часу та задоволення купівельного попиту на промислові товари широкого вжитку.
• Забезпечує відмінний сервіс: кваліфікований персонал комплексу приділить увагу кожному клієнту, з розумінням поставиться до побажань покупців та орендарів.
• Проводить гнучку цінову політику, пропонуючи демократичні умови оренди та продажу для своїх клієнтів.

Запрошуємо усіх відвідати нас за адресою м. Львів, вул. Промислова, 50/52.